Rower i kawa. Czasem serwis.

Zawsze aktywnie!

ProTOUR / O nas

Czyż może być coś lepszego jak połączenie dobrej kawy z pasją do kolarstwa? Pewnie tak, ale nie dla nas. My kochamy zarówno jedne jak i drugie i dlatego powstał ProTOUR, miejsce gdzie pod jednym dachem mieści się kawiarnia dla kolarzy, połączona ze sklepem, serwisem rowerowym, gabinetem fizjo i bikefittingiem. Miejsce, gdzie każdy entuzjasta dwóch kółek znajdzie coś dla siebie. Miejsce inne niż inne, nowe a już kultowe, prowadzone przez kolarzy – przez ludzi z pasją.

Jacek Kuzynin

Jacek Kuzynin – główny pomysłodawca i szef całego zamieszania. Od dziecka związany z kolarstwem. Już jako ośmiolatek zaczął treningi pod okiem trenera Feliksa Badziąga. Po przerwie wrócił do ścigania w kategoriach Masters. Założyciel Protour Racing Team oraz Zachodniopomorskiej Akademii Kolarskiej. Inicjator cyklu Stevens CX Cup oraz organizator Choszczeńskiego Klasyka Szosowego.

Michał Konradowski

Michał Konradowski – zawodnik i mechanik rowerowy z papierami. Od lat z sukcesami ściga się w amatorskim peletonie na szosie, MTB i w przełajach a teraz składa i serwisuje najlepsze rowery. Macie problem z rowerem, uderzajcie do Michała

Przemysław Burzych

Przemysław Burzych – trener, zawodnik i fitter. Od lat związany najpierw z triathlonem a obecnie z kolarstwem, głównie przełajowym i szosowym. Z Burzą nie raz będziecie mogli się spotkać na treningach czy wyścigach, a w sklepie doradzi wam w sprawie sprzętu, treningu czy w ustawieniu roweru.

Kuba Orzechowski

Kuba Orzechowski – w naszym zespole pełni rolę mechanika. Sam od lat z sukcesami trenuje kolarstwo przełajowe, MTB i szosę. Kuba doradzi Wam w sprawie sprzętu, przeserwisuje rower, zamówi części. Jednym słowem zdejmie Wam problem z głowy!